1. خانه
  2. chevron_left
  3. آموزشی
  4. chevron_left
  5. آگهی تمدید مدت فعالیت تعاونی: نمونه

آگهی تمدید مدت فعالیت تعاونی: نمونه

برای تمدید مدت فعالیت شرکت تعاونی، لازم است که مجمع برگزار شود. ما در این نوشته یک نمونه از متن آگهی دعوت به مجمع جهت تمدید را آورده‌ایم.

اگر مدت مجاز فعالیت تعاونی شما رو به پایان است، لازم است که از شش ماه قبل از آن دست به کار شده و روند تمدید را طی کنید. برای انجام این کار لازم است که مدارکی را آماده کرده و تحویل اداره‌ی مربوطه بگذارید.

برای آگاهی از لیست مدارک مورد نیاز، نوشته «تمدید مدت فعالیت شرکت تعاونی: مدارک مورد نیاز» را بخوانید.
در زیر نمونه‌‌ی متن آگهی دعوت به مجمع برای تمدید مدت فعالیت شرکت‌های تعانی آورده‌ایم. امیدواریم مفید باشد. اگر سوالی یا نظری داشتید خوشحال می‌شویم که در پایین همین نوشته، آن را با ما در میان بگذارید.

آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده نوبت ………….

شرکت تعاونی …………………………………………………………

بدین وسیله به اطلاع کلیه اعضای شرکت تعاونی ……………………………………………………………………………  به‌ شماره‌ ثبت ……………. می‌رساند که جلسه مجمع عمومی فوق العاده نوبت ………… راس ساعت ………… روز ………… مورخ …………………… در محل ……………………………………………………………………………………………………………… تشکیل می گردد. لذا از کلیه اعضاء محترم دعوت به عمل می آید که راس ساعت مقرر در محل مذکور حضور بهم رسانند. در صورتی که حضور عضوی به هر دلیل میسر نباشد، می‌تواند استفاده از حضور و اعمال رای خود را به موجب وکالت رسمی و محضری تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی به فرد دیگری واگذار نماید. در هر صورت هر عضو نمی تواند علاوه بر رای خود بیش از ۳ رای با وکالت و هر غیرعضو نمی تواند بیش از یک رای با وکالت داشته باشد.

آوردن ماسک و دستکش جهت رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.

دستور جلسه:

  1. تمدید مدت فعالیت تعاونی موضوع ماده ۶ اساسنامه

 

هیئت مدیره شرکت تعاونی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست