1. خانه
  2. chevron_left
  3. اخبار و اطلاع‌رسانی
  4. chevron_left
  5. مردان مجرد بالای 25 سال هم ثبت‌نام کنند

مردان مجرد بالای 25 سال هم ثبت‌نام کنند

بر اساس اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی ثبت نام مردان مجرد بالای ۲۵ سال در طرح نهضت ملی مسکن به زودی آغاز می‌شود.

پس از پایان ثبت نام متاهلین در روز ۱۵ دی‌ماه، ثبت نام از افراد مجرد بالای ۲۵ سال در طرح نهضت ملی مسکن آغاز خواهد شد و آنطور که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده این افراد باید تعهدنامه محضری برای ارایه عقدنامه در هنگام تحویل واحد را ارایه دهند و اگر هنگام تحویل واحد ازدواج نکرده باشند قرارداد فسخ می‌شود.

مجید انتظاری از ایسنا، در تاریخ 1400/10/05 از محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، نقل کرده بود که:

مطابق مصوبه شورای عالی مسکن، بررسی‌های حقوقی در خصوص طرح ورود مردان مجرد به نهضت ملی مسکن توسط وزارت راه و شهرسازی انجام شده و پیشنهاد ثبت‌نام از مردان مجرد بالای ۲۵ سال به وزیر راه و شهرسازی ارائه و در حال بررسی است.

محمودزاده اخیراً نیز با بیان این که مردان مجرد بالای ۲۵ سال می‌توانند در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کنند گفته است که نام نویسی از این افراد به زودی شروع می‌شود.بر این اساس ثبت‌نام از افراد متاهل که هم اکنون در جریان است تا ۱۵ دی‌ماه ادامه پیدا می‌کند و این زمان تمدید نخواهد شد. سپس ثبت‌نام از مردان مجرد بالای ۲۵ سال شروع می‌شود.مجردهایی که برای این طرح ثبت‌نام می‌کنند باید در زمان تحویل واحد متاهل شده باشند در غیر این صورت بر اساس قیمت روز، مابه‌التفاوت را پرداخت خواهند کرد و واحدها را تحویل می‌گیرند.با وجود آنکه این طرح هنوز به تایید نهایی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی نرسیده، از صحبت‌های محمودزاده چنین به نظر می‌رسد که به زودی این پیشنهاد توسط قاسمی تایید و اجرا خواهد شد. فقط ممکن است تغییراتی در سن مشمولان این طرح داده شود.درخصوص تعیین حداقل سن ۲۵ سال، این موضوع مدنظر قرار گرفته که شرایط زندگی و ازدواج فراهم باشد. اگر در آینده شرایط متفاوت شود ممکن است با توجه به حجم تقاضا شرط سنی به طور کلی برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست