1. خانه
  2. chevron_left
  3. اخبار و اطلاع‌رسانی
  4. chevron_left
  5. مروری بر رسانه‌ها؛ 27 تا 31 شهریور 1400

مروری بر رسانه‌ها؛ 27 تا 31 شهریور 1400

در هفته‌ای که گذشت رسانه‌ها، قانون جهش تولید مسکن به جناب رییسی ابلاغ شد و خبرهایی از راه اندازی صندوق ملی مسکن را پوشش دادند.

طرح کسب و کار تعاونی ها

در هفته‌ای که گذشت رسانه‌ها، قانون جهش تولید مسکن به جناب رییسی ابلاغ شد و خبرهایی از راه اندازی صندوق ملی مسکن را پوشش دادند.

بازار مسکن در شهریورماه: با ثبات

سمانه واحدی راد در ایرنا از وضعیت بازار مسکن در شهریورماه نوشت:

” به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا بازار مسکن پایتخت در آخرین ماه تابستانی در شرایط ثبات و البته انتظار قرار دارد و خبرهای خوش مربوط به هموار شدن راه تولید انبوه مسکن، این بخش را از جهش ناگهانی قیمت‌ها که هر سال در آخرین ماه تابستان هم تکرار می‌شود در امان داشته است.”

متن کامل‌تر این گزارش را در ایرنا بخوانید.

مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تمدید می‌شود

ایسنا نوشته که وزارت راه و شهرسازی از ستاد ملی کرونا درخواست کرده زمان ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان را تا آخر پاییز تمدید کند. با توجه به این‌که هنوز تعداد بسیار زیادی از افراد برای ثبت اقدام نکرده‌اند، احتمال موافقت این ستاد با درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام بالاست.

متن کامل این خبر را می‌توانید در ایسنا بخوانید.

محمودزاده: بانک مرکزی شرایط وام ودیعه را ساده‌تر کند

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، درباره وام‌های ودیعه مسکن گفت که شرایط و نحوه‌ی دریافت این وام‌ها را بانک مرکزی مشخص کرده است و در حوزه‌ی اختیارات این وزات‌خانه نیست. وی گفت که شرط ضامن‌ها مهم‌ترین مسئله‌ای بوده که ما بارها با بانک مرکزی مطرح کرده و خواسته‌ایم که در این باره حداقل شرایط را در نظر بگیرد.

متن کامل‌تر این گفت‌وگو را در ایلنا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست