1. خانه
  2. chevron_left
  3. اخبار و اطلاع‌رسانی
  4. chevron_left
  5. ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن

ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن

پس از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن به دولت، اقدامات ابتدایی در حال انجام است. دولت شرایط ثبت‌نام را اعلام کرده و سامانه‌ای را برای آن در نظر گرفته است.

از تاریخ چهارشنبه، 1400/07/28، امکان ثبت‌نام برای متقاضیان مسکن در طرح جهش تولید مسکن در سامانه‌ی “سمن” به نشانی saman.mrud.ir فراهم شده است.

متقاضیان واجد شرایط یک ماه فرصت برای ثبت درخواست خود در این سامانه دارند. پس از پایان مهلت ثبت‌نام، بررسی و پیرایش اطلاعات انجام می‌شود. در این مرحله راستی آزمایی انجام شده و در صورت تایید شرایط، پروژه‌هایی که ظرفیت دارند به فرد متقاضی اعلام می‌شود.

پس از پالایش اولیه و بعد از آن‌که متقاضیان، واجد شرایط شناخته شدند از پذیرفته شدگان برای مراجعه حضوری به ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و یا سایر دستگاه‌های کارگزار و مجری از جمله بنیاد مسکن، دعوت می‌شود تا سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضا پالایش شود. در صورت پذیرفته شدن این شرط تایید نهایی به متقاضی داده خواهد شد.

برای آشنایی با شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن اینجا کلیک کنید.

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، در این باره گفته است: متقاضیانی که صحت مدارک آن‌ها تایید شده است به نظام بانکی برای تشکیل حساب سپرده مسدودی به نام خود معرفی می‌شوند و متعاقبا به پروژه‌های شروع شده و یا در حال احداث معرفی می‌شوند.

برای ثبت نام روی لینک زیر بزنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود، “ثبت‌نام نهضت ملی مسکن” را انتخاب کنید. مراحل را طبق دستورالعمل ذکر شده در همان سایت پیش ببرید.

ثبت نام در طرح جهش تولید مسکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست