1. خانه
  2. chevron_left
  3. آموزشی
  4. chevron_left
  5. نظرسنجی درباره برنامه آموزشی؛ ویژه تعاونی‌های عضو

نظرسنجی درباره برنامه آموزشی؛ ویژه تعاونی‌های عضو

اتحادیه قصد دارد با هم‌یاری دیگر سازمان‌ها از جمله وزارت علوم و تحقیقات، جهاد دانشگاهی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، اتاق تعاون فارس، سازمان فنی حرفه‌ای و دانشگاه‌ شیراز دوره‌هایی ویژه مدیران، کارکنان و اعضای تعاونی‌ها برگزار کند. ما این دوره‌ها را برای تعاونی‌های عضو به صورت رایگان برگزار خواهیم کرد.

مدیریت پروژه در تعاونی های مسکن
اولویت بندی شما در آموزش

تا الان چهار دوره تعریف شده است، لطفا انتخاب هایتان را به ترتیب مشخص کنید.

مشخصات فردی

می‌توانید چند گزینه را انتخاب کنید.

امروزه نقش آموزش در موفقیت‌های شخصی و سازمانی بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه علارغم این که اتحادیه تعاونی‌های مسکن کادوفا در بدو تاسیس مهم‌ترین ماموریت خود را بر آموزش قرار داده (بند اول اساسنامه)، در طی زمان از این مهم غافل مانده است.

هدف ما در اتحادیه تغییر این رویه است. پرداختن به وظایف و مسئولیت‌هایی که موجب رشد و نمو تعاونی‌ها و اعضایشان در جامعه می‌شود در برنامه ریزی‌های اتحادیه نقش پررنگی پیدا کرده است. به همین خاطر در صدد هستیم که دوره‌هایی با رویکردی کاربردی و با استانداردهایی در سطح جهانی برگزار کنیم. همین‌طور امکانی فراهم خواهید آورد که بتوانید در هر زمان و مکانی و با هر میزان از مشغله‌ای که دارید، در این دوره‌ها شرکت کرده، سواد و دانش خود را بالا برده و هم‌زمان مدرک معتبری که نشان دهنده‌ی این موفقیت شماست به دست آورید.

همان‌طور که قبل‌تر هم متوجه شده‌اید، بستر اینترنت این فرصت را پدید آورده است که نظرات و پیشنهادات شما به صورت مستقیم و خیلی سریع به دست ما در اتحادیه برسد و مبنایی باشد برای برنامه ریزی در جهت منافع خود شما تعاونگران عزیز.

فرمی را که مشاهده می‌کنید در حد یک تا دو دقیقه از توجه شما را می‌طلبد. خواهش داریم که نظر و پیشنهاد خودتان را با ما در میان بگذارید.

توضیحات مفصل‌تر درباره هر دوره و نحوه‌ی برگزاری آن‌ها می‌توانید به صفحه آموزش وبسایت اتحادیه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست